Çdo tifoz një plis, dhurata surprizë në stadiumin ‘Air Albania’

Çdo stol i stadiumit ‘Air Albania’ do të jetë i pajisur me qeleshe (plis) për ditën e nesërme. Çdo tifoz duhet ta vendosë kur të jetë në stadium, përveç tribunës ku qëndrojnë tifozët miq.

Tashmë të gjithë shqiptarët presin me emocion ndeshjen sot.

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan kundër Çekisë në “Air Albania”, sfidë kjo e vlefshme për grupin E të Euro 2024 dhe që merr jetë në 20:45. Kuqezinjtë mbajnë vendin e parë në grup me 10 pikë, teksa Çekia me një ndeshje më pak ka tetë pikë për vendin e dytë dhe vjen si e pamposhtur.

Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të bëjë një surprizë për të gjithë tifozët.

Çdo stol i stadiumit ‘Air Albania’ do të jetë i pajisur me qeleshe (plis) për ditën e sotme. Çdo tifoz duhet ta vendosë kur të jetë në stadium, përveç tribunës ku qëndrojnë tifozët miq.

EURO 2024/ KOMBËTARJA MBYLL PËRGATITJET PËR NDESHJEN ME ÇEKINË

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Verified by MonsterInsights