Sport

  Në mes të Turqisë stadiumi ‘këndon’ shqip! Milot Rashicën e përshëndesin me “Shqipëri o nëna ime”

  Futbollisti nga Kosova Milot Rashica është përshëndetur me këngën shqip të Shkurte Fejzës, dedikuar Kosovës. Galatasaray fitoi ndeshjen e fundit…

  U-19/ Zyrtarizohen dy miqësore ndaj Malit të Zi. Ja lista e lojtarëve të thirrur nga Cungu

  Kombëtarja shqiptare e drejtuar nga trajneri shqiptar Armando Cungu do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Malit të Zi, në…

  Dygolësh Dhe Kualifikim,Astrit Selmani shënoi dy gola kundër skuadrës serbe.

  Mbrëmje fantastike ajo e mbrëmshmja për Astrit Selmanin dhe Hammarby. Skuadra suedeze eliminoi serbët e Cukaricki në raundin e tretë…

  Historia frymëzuese e kampiones olimpike që doli kundër Nike

  Allyson Felix, ylli i sprintit, bëri histori në kategorinë atletike të garave të fushës dhe pistës duke fituar stafetën 400…
  Back to top button